Navigacija
Lineage kilmė
  » Lineage2 apžvalga
  » Lineage2 legenda
   Serverio kūrimas
   D.U.K

Katalogas
   Profesijos
  » Questai
   Gidai (Patarimai)
  » Kita (Biblioteka)

Serveriai
   Didž. Serveriai
  » Serverių istorijos
  » Serverių topai

Lineager.lt
   Jūsų reklama
   Reklamų mainai
   Kontaktai

Kita
   SSx craft skaičiuoklis
  » Puslapio taisyklės
   Clan Crests
   Žemėlapiai
  » Komiksai
  » Video
Reklama
Lineage 2 naujienos
Žaidimų naujienos
farming simulator 2019 mods
Farming Simulator 2019 Mods
CnC Mods
ETS2 Mods
Game Save
LS 19 Mods
Grand Theft Auto 6 Mod
ATS Mods free
PF 2018 mods
Farming Mods
Spintires Mods
FS 2017 Mods
Žaidimų naujienos
Paskutiniai straipsniai
Field of whispers ir...
Primeval isle, bei k...
Forge of the Gods, b...
Den of evil, bei jų ...
Mithril Mines, bei j...
Gracia epilogue soul...
Territorial wars gau...
Kaip gauti atributų ...
Clan crests, ally cr...
Ginklų ir armorų atr...

- Visi straipsniai
Failai
Nauji Failai
Web by N0Stress
Php-fusion V7 theme
Mixas(viskas viename)
Web page by Lupanu
Tatoos Interlude
Wargods Database Editor
L2J Buff Creator
GM Watcher
Database Cleaner
NPC Editor

Top 10 FailŲ
L2jFree - 2741 revision [2341]
Lineage2 Web 100% flash [2229]
Php-fusion V7 theme [2215]
NPC Editor [2194]
L2J Buff Creator [2146]
Mixas(viskas viename) [2027]
Interlude skills fix [1905]
No nobless quest [1850]
Tatoos Interlude [1786]
Wargods Database Editor [1772]
Lineage2 dalys
Saga (Legenda)

Legendos (Sagos) yra suskirstitos i L2 Kronikas. Nesenai paskelbė naują antrąją Legenda: The Chaotic Throne kuri buvo pradėta nuo "Interlude". Prirmoji legenda buvo pavadinta "The Chaotic Chronicle" kuri buvo pradėta nuo "Prelude".

Chronicles (Kronika)

Kronikos (Chronicles) yra Lineage 2 atnaujinimai kurie yra išleidžiami kas pusę metų. Jie yra visiškai nemokami. Kas kekvieną kroniką būna tokie atnaujimai kaip nauja istorija, subalancuotos klasės, nauji daiktai, vietovės, nauji įgudžiai (Skilai), užduotys ir pan.Saga 1: The Chaotic Chronicle


Chronicle 0: Open Beta Testas "Prelude"

Kada baigėsi - closed beta testas. Jau vien per pirmąją beta versijos testavimo dieną masyvus skaičius žmonių "aplyjo" serverius. Dažnai, įpač japonijoje N.P.C. net neatsirasdavo nuo serverių perkrovos.
Chronicle 1: Harbingers of War

Išleista 2004 metų, Birželio mėnesį, 29 dieną Chronicle 1: Harbingers of War Idėta pilių apgultys, naujos pabaisos, daiktai ir užduotis, ir išplėstas 3D pasaulis. Nuo didelio naujų užduočių leistinų žaidėjams Dragon’s Cave užduotys, daug žmonių lėkdavo pasižiūrėti Earth Dragon, Antharas. Daug naujų užduočių skirtų didesnių lvl žaidėjams. Dar Chronicle 1 buvo tuzinai naujų ginklų ir įgudžių skirtų žaidėjams gauti. Atsirado Klano namai, kur klanai galėjo išsinuomoti iš aukcionieriaus. Ir įdėtos PVP arenos.


Chronicle 2: Age of Splendor

Išleista 2004 metų, Gruodžio mėnesį, 8 dieną į Chronicle 2 buvo pridėta manor sistema. Dar buvo pridėta naujos vietovės tokios kaip: vandens miestas Heine, Devasated Pilis, Tower of Insolence, Innadril pilis, Aden kolisejus, Alligator sala, Whispers laukai, Silence laukai, ir kita.


Chronicle 3: Rise of Darkness

Su Chronicle 3 išleista 2005 metais, gegužės menesį, Atėjo nauja įdėja tokia kaip Seven Signs. Tarp dviejų pusių Dusk & Dawn kovojant dėl Sealu. Šios varžybos gali pasirodyti neidomios ir nelabai vertingos, bet jei taip manai tai klysti, nes čia didžiausia dalis viso žaidimo, jūs kovojate katakombuose ar nekropoliuose, visa darote dėl atlygio Senovinės adenos (AA - Ancient Adena). AA yra visai nauja ekonomika L2 pasaulyje už AA yra galima pirkti daiktus ir pan.

Su Seven Signs atsirado nekropliai ir katakombos, festivaliai, pabaisos, ir seven signs sealai.
Dar pora pasikeitimų: Pilių savinikai turi privilegiją Wyvernams (Skraidantis Drakonai) Kūrie spjaudosi ugnimis, savininkai jais galėjo skraidyti savo pilies teritorijoje. Nauji A klasės (A grade)ginklai/šarvai. Ir galiausiai įdėta subclass sistema su kuria gali pasikeisti į kitą klasę nuo 75 lygio.


Chronicle 4: Scions of Destiny

Scions of Destiny buvo išleistas 2006 metų, Vasario 8 dieną. Buvo išplėsta naujos terorijos, Priešai, Gyvūnai (summons), Didelio lygio žaidėjams buvo suteikta galimybė dalyvauti renginuose ir pan. Šis papildimas buvo padarytas pirmiausia ant NCSoft'o Šiaurės Amerikos Publikos Testinio serverio (PTS) 2006 metų, sausio 8 dieną.


Chronicle 5: Oath of Blood

Chronicle 5 papildimas buvo išleistas 2006 metų, Rugsėjo 6 dieną. Klanai buvo labai daug papildyti, nuo klano rangų iki klano lygių. Buvo pridėta pora naujų pilių, tokių kaip: Runos ir Schuttgato miestų. Ir galiausiai pasirodė legendinis "Demonic Sword Zariche" ginklas. Pridėta 50 naujų įgudžių 55+ lygiams. Nauja sistema su kuria buvo galima gamintis Life Crystals, kuriuos buvo galima gauti įš Raid bosų.

Klano reputacija galima buvo gauti iš Klano akademijos, karų, Klano salių kovų ir klano užduočių. Klano reputacija galima buvo padidinti ir gauti naujų klano igudžių ir daiktų. Klanai 5 rango ar didesni gali kurti akademijas skirtas naujų narių išventinimui į klanus. Nariai baigę Antrą klasės užduotį gali gauti daiktą ir pakelti klano reputaciją. Klanų nariai 5 lygio ir didesnio gali gauti klano titulą. Klanai dabar gali turėti iki 140 žaidėjų klane, įskaitant klano lygi ir pan. Dabar alijancus gali sudaryti tik 3 klanai, o ne 12, kaip buvo seniau.
Saga 2: The Chaotic Throne


Throne 0: Interlude

Pavadinimas naujos Lineage 2 legendos buvo paskelbtas publikai 2006 metų Spalio 12 dieną. Paadintas "Lineage 2: The Chaotic Throne", ir pirmas skyrius pavadintas "Interlude", nustatant naują kursą į naują Lineage 2 palikimą.

Naujovės: Pridėta 60 naujų igudžiu (skilai), 76+ ir 9 įgudžiai 55+ lygiams. Kaikurių praaitų chronicle versijų įgudžiai buvo ištaisyti. Interlude buvo stipriai pasikeitęs, pradedant tvirtovėmis išsidėsčiusiomis po visą žemėlapį ir baigiant naujais papuošalais, ginklo augmentcija, naujomis medžiojimo zonomis... Dar vienas demonic ginklas buvo pridėtas, Duel sistema, 'lost island' - Dingusi sala (nauja drakonų sala žaidėjams) pavadinta "Primeval Isle" kur, pasak mokslininkų gyveno senovės milžinai.


Throne 1: The Kamael

Throne 1 yra įdėta nauja rasė, "The Kamael". Pagal oficialius piešinius ir pagal chararistiką, kad elfai naudos šviesiąją magiją, o Kameal tamsiąją magiją. Pirmas Throne dar džiugina mus naujomis Tvirtovėmis ir Gamtos karais. Šiame papildime bus dar du "gabalai"(naujų vietovių) žemių šiaurės ir pietiniuose regionuose.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nuostabu! Nuostabu! 77% [66 Balsų]
Labai gerai Labai gerai 9% [8 Balsų]
Gerai Gerai 5% [4 Balsų]
Patenkinamai Patenkinamai 3% [3 Balsų]
Blogai Blogai 6% [5 Balsų]
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo