Navigacija
Lineage kilmė
  » Lineage2 apžvalga
  » Lineage2 legenda
   Serverio kūrimas
   D.U.K

Katalogas
   Profesijos
  » Questai
   Gidai (Patarimai)
  » Kita (Biblioteka)

Serveriai
   Didž. Serveriai
  » Serverių istorijos
  » Serverių topai

Lineager.lt
   Jūsų reklama
   Reklamų mainai
   Kontaktai

Kita
   SSx craft skaičiuoklis
  » Puslapio taisyklės
   Clan Crests
   Žemėlapiai
  » Komiksai
  » Video
Reklama
Lineage 2 naujienos
Žaidimų naujienos
farming simulator 2019 mods
Farming Simulator 2019 Mods
CnC Mods
ETS2 Mods
Game Save
LS 19 Mods
Grand Theft Auto 6 Mod
ATS Mods free
PF 2018 mods
Farming Mods
Spintires Mods
FS 2017 Mods
Žaidimų naujienos
Paskutiniai straipsniai
Field of whispers ir...
Primeval isle, bei k...
Forge of the Gods, b...
Den of evil, bei jų ...
Mithril Mines, bei j...
Gracia epilogue soul...
Territorial wars gau...
Kaip gauti atributų ...
Clan crests, ally cr...
Ginklų ir armorų atr...

- Visi straipsniai
Failai
Nauji Failai
Web by N0Stress
Php-fusion V7 theme
Mixas(viskas viename)
Web page by Lupanu
Tatoos Interlude
Wargods Database Editor
L2J Buff Creator
GM Watcher
Database Cleaner
NPC Editor

Top 10 FailŲ
L2jFree - 2741 revision [2744]
NPC Editor [2598]
Php-fusion V7 theme [2595]
Lineage2 Web 100% flash [2591]
L2J Buff Creator [2572]
Mixas(viskas viename) [2402]
Interlude skills fix [2312]
Tatoos Interlude [2220]
No nobless quest [2211]
Wargods Database Editor [2161]
Ūkininkavimas(Manor)Pilių valdytojams

Kaip sutvarkyti ūkininkavimo sistemą savo mieste:

Užsukyte pas savo pilies valdytoją (jis stovi prie sosto) ir jo pateiktame meniu išsirenkate ūkininkavimo sistemos (manor) valdymą. Jums bus reikalingos trys grafos. "Edit seeds setup", "edit crops setup" ir lentele su standartinėmis kainomis. Standartinių kainų lentelė pilių valdytojams parodo kokias sėklas jie gali perparduoti padedami prekiautojų savo miestuose. Taipogi ši lentelė nurodo, kokį gi atlygį už savo darbą gaus ūkininkas.

Standartinių kainų lentelę paliekame įjungta ir įsijungiame "Edit Seeds Setup". Paspauskite jus dominančių sėklų eilutę ir jums atsidarys nedidelė pardavimo koregavimo lentelė. Joje yra nurodyta kvota (tai yra maksimalus kiekis sėklų, kurias galėsite parduoti vienos paros bėgyje), pardavimo kiekio langelis, į kurį galite įrašyti ne didesnį skaičių, nei kad yra nurodytas kvotoje, ir kainos langelis, kuriame nurodote už kokią kainą bus perparduotos sėklos jūsų mieste. Ši kaina gali svyruoti nuo 10 iki 1000 procentų nuo bazinės kainos, tai yra jus galite parduoti sėklas nepigiau nei 10 kartų, nei mokėjote už jas pats, ir nebrangiau nei 10 kartų didesnė jų vertė. Nustatykite norimą kainą, turėkite omenyje, kad sėklos nupirktos jūsų mieste, galės būti panaudotos tik jūsų miesto medžioklės plotuose, tai turi įtakoti sėklų kainą, juk jei yra alternatyva žudyti tokio pačio lygio pabaisas kitose vietovėse ir naudoti pigesnes to miesto sėklas, jūs galite keliauti į minusą. Nustatykite visų sėklų kainas bei kvotas ir spauskite "ok". Su sėklom susitvarkėt.

Dabar reikia sutvarkyti vaisių supirkimą savo mieste. Įsijungiame "Edit Crops Setup" Nustatymas vyksta pagal tas pačias taisyklės kaip ir sėklų pardavimo. Tik turėkite omenyje, kad dabar jūs turite nustatyti didesnes kainas negu kiti miestai. Jei jus supirkinėsite pigiau, tai nelabai ką ir supirksit, nebent žaidimo serveryje yra lengvesnis ūkininkavimas ir vaisių pasiūla smarkiai viršija paklausą. Be kvotos ir kainos jums dar reikia nurodyti ir atlygio tipą už superkamus vaisius. Tai yra iš jūsų pilies iždo bus imami pinigai, tačiau ūkininkai atlygio gaus ne pinigus, o gamybines žaliavas. Nesijaudinkite jos nebus nuskaičiuotos iš jūsų ar jūsų klano skrynios. Tiesiog iš pilies iždo nuskaičiuoti pinigai bus verčiami į gamybines medžiagas NCsoft nustatytu tikruoju medžiagų kainos santykiu.

Šiek tiek papildomos informacijos: ši sistema gali buti reguliuojama tik 20,00-06,00 valandomis, kitų metu jums tiesiog neleis atlikti jokių pakeitimų, be to jūsų pilies ižde turi būti pakankamai pinigų, kad nusipirkti sėklas bei supirkti vaisius, jei pinigų neužteks, ateinančia diena ūkininkystės sistema neveiks. Sutvarkius sistemą iš pirmadienio į antradienį, ji pradės veikt nuo antradienio vakaro, o ne iš karto. Jeigu nenorite nieko keisti, tai nieko ir nespauskite, sistema pati priims buvusios dienos nustatymus ateinančiai dienai. Jei neparduodamos visos sėklos, jus vis vien prarandate visus iš anksto už sėklas sumokėtus pinigus, jei nesuperkate didžiausio leistino kiekio vaisių, pinigai už nesupirktus vaisius jums grąžinami. Taipogi pilies valdytojas negali pirkti sėklų ar priduoti vaisių ASMENIŠKAI savo miesto prekeiviui.

Kas vyksta su pinigais: už pinigus iš pilies iždo, jums automatiškai yra nuperkamos sėklos už bazinę jų kainą. Vėliau jus gaunate pinigų už sėklų pardavimą už savo nustatyta kainą, šie pinigai keliauja į pilies iždą. Taipogi iš pilies iždo iškeliauja pinigai skirti apmokėti vaisių supirkimą.

Gautus vaisius galite iškeisti į neblogus daiktus pas savo pilies kalvį. Turėkite omenyje, kad kalviui reikalingi "mature" bei "raw" tipo vaisiai. Ką tik iš pabaisų gauti vaisiai šio prierašo neturi tad neapsigaukite. Jis atsiranda tik tada, kai vaisiai būna buvę priduoti prekeiviui jūsų mieste.


Ūkininkams

Paprastų žaidėjų indėlis į ūkininkystės sistemą Lineage II žaidime:

Jeigu mieste yra sutvarkyta ūkininkystės sistema ją naudotis gali visi. Tereikia nusipirkti sėklų ir pjautuvą (harverster). Juos galima įsigyti pas Manor prekeivius bet kuriame mieste.

Turėdami su savim sėklų ir pjautuvą galite traukti į medžioklę. Prieš nužudydami pabaisą panaudokite sėklą kaip sugebėjimą. Jeigu jums pavyks, sistemos lange atsiras užrašas: "target succesfuly sown", jei jo nėra, bandykite vėl, nebijokite kartą pasėjus pabaisoje sėklą, daugiau sodinti jų neleis ir jūs tų sėklų veltui neišnaudosit. Užmušę pabaisą, kaip sugebėjimą panaudokite pjautuvą. Gausite nuo kelių iki keliasdešimties vaisių.

Turėkite omenyje, kad naudojant paprastas sėklas, be vaisių iš pabaisų gausit TIK pinigų, nuotykinius daiktus, antspaudų akmenis. Norėdami gauti visus įmanomus daiktus naudokite Alternative sėklas, jas sunkiau pasodint, iš jų gaunama mažiau vaisių, tačiau naudojant jas iš pabaisų galima gauti ir ekipuotę, ginklus bei panašius dalykus, o ne tik auksčiau išvardintus.

Surinkę didesnį kiekį vaisių, keliaukite pas bet kurio miesto prekeivį (manor manager). Pasirinkite "tally up indegiuous items". Pasirinkite jūs dominančią vaisių rūšį ir dukart ją spūstelkite. Atsiras nedidelė lentelė nurodanti: kurie miestai, kokiomis kainomis, atlygiais ir kiekiais superka jūsų pasirinkta vaisių rūšį. Pasirinkite tinkamiausią jums miestą, nurodykite vaisių kiekį, kurį norite išmainyti į gamybines medžiagas, ir patvirtinkite tai. Turėkite omeny, kad kvotos yra išnaudojamos per labai trumpą laiko tarpą, taigi geriausia vaisius pridavinėti nuo 20,00 valandos, kai atsinaujina kvotos. Tačiau turėkite omeny, kad pridavimas yra įjungiamas tik kelios minutės po aštuonių valandų vakaro, kol sistema pasiruošia naujos kvotos priėmimui.Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nuostabu! Nuostabu! 80% [4 Balsų]
Labai gerai Labai gerai 20% [1 Balsas]
Gerai Gerai 0% [Nėra balsų]
Patenkinamai Patenkinamai 0% [Nėra balsų]
Blogai Blogai 0% [Nėra balsų]

Domenų registravimas

Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo