Navigacija
Lineage kilmė
  » Lineage2 apžvalga
  » Lineage2 legenda
   Serverio kūrimas
   D.U.K

Katalogas
   Profesijos
  » Questai
   Gidai (Patarimai)
  » Kita (Biblioteka)

Serveriai
   Didž. Serveriai
  » Serverių istorijos
  » Serverių topai

Lineager.lt
   Jūsų reklama
   Reklamų mainai
   Kontaktai

Kita
   SSx craft skaičiuoklis
  » Puslapio taisyklės
   Clan Crests
   Žemėlapiai
  » Komiksai
  » Video
Reklama
Lineage 2 naujienos
Žaidimų naujienos
farming simulator 2019 mods
Farming Simulator 2019 Mods
CnC Mods
ETS2 Mods
Game Save
LS 19 Mods
Grand Theft Auto 6 Mod
ATS Mods free
PF 2018 mods
Farming Mods
Spintires Mods
FS 2017 Mods
Žaidimų naujienos
Paskutiniai straipsniai
Field of whispers ir...
Primeval isle, bei k...
Forge of the Gods, b...
Den of evil, bei jų ...
Mithril Mines, bei j...
Gracia epilogue soul...
Territorial wars gau...
Kaip gauti atributų ...
Clan crests, ally cr...
Ginklų ir armorų atr...

- Visi straipsniai
Failai
Nauji Failai
Web by N0Stress
Php-fusion V7 theme
Mixas(viskas viename)
Web page by Lupanu
Tatoos Interlude
Wargods Database Editor
L2J Buff Creator
GM Watcher
Database Cleaner
NPC Editor

Top 10 FailŲ
L2jFree - 2741 revision [2639]
Php-fusion V7 theme [2491]
NPC Editor [2491]
Lineage2 Web 100% flash [2482]
L2J Buff Creator [2473]
Mixas(viskas viename) [2300]
Interlude skills fix [2217]
Tatoos Interlude [2114]
No nobless quest [2106]
Wargods Database Editor [2056]
2.Rasių susikūrimasEinhasad buvo kūrimo dievybė. Ji sukūrė formas naudodama jos pačios dvasią. Jos vaikai panaudojo savo galias ir sukūrė šias gyvybės formas. Shiles įdėjo vandens dvasią į pirmąją formą kuri buvo sukurta. Taip atsirado Elfų rasė. Paagrio įdėjo ugnies dvasią į formą kuri buvo sukurta antroji. Taip atsirado Orcų rasė.

Maphr įdėjo žemės dvasią į trečiąją formą. Taip atsirado Dwarfų rasė. Sayha įdėjo vėjo dvasią į ketvirtąją formą. Taip atsirado rasė kuri vadinosi Arteias.
Gran Kain buvo naikinimo dievas. Kada jis pamatė Einhasad darbą jis ėmė pavydėti. Jis pasielgė taip pat, kaip Enhasad ir sukūrė sukūrė formą panašią į jį patį. Tada jis nuėjo pasimatyti su Shilen, jo vyriausiąja dukra ir paprašė jos įkvėpti dvasią į jo formą. Ji buvo labai nustebusi ir jam pasakė, " Tėve, kodėl tu nori padaryti tokį dalyką? Einhasad, mano motina atsakinga už kūrimą. Prašau, nedaryk tokio darbo kurio tu nemoki. Būtybės kurios gaus gyvybę iš naikinimo dievo atneš tik negandas."

Bet Gran Kain nepasidavė. Po daugybės įkalbinėjimu ir meilikavimu galiausiai jis įgavo Shilen pasitikėjimą. tai padarysiu. Bet aš jau daviau vandens dvasią motinai. Todėl aš tegaliu duoti likučius" Shilen atidavė stovinčio ir tekančio vandens dvasią jos tėvui. Gran Kain laimingas priėmė tai.

Tačiau Gran Kain pajuto, kad neužteks duoti tik vieną dvasią jo kūriniams. Todėl jis nuėjo pasimatyti su Paagrio, jo vyriausiuoju sūnum. Kaip ir Shilen, Paagrio taip pat įspėjo savo tėvą. Tačiau, jis negalėjo atsakyti Gran Kain - NE. Todėl jis davė gęstančios ugnies dvasią. Gran Kain laimingas priėmė ją. Maphr taip pat riejosi su tėvu. Su ašaromis jos akyse ji pasidavė ir atidavė nederlingos ir užterštos žemės dvasią. Kada atėjo Sayhajos eilė, ji atidavė laukinio ir žiauraus vėjo dvasią.

Patenkintas Gran Kain paemė viską ką gavo ir pravirko, ???Pažvelk į gyvus padarus, kuriuos aš kuriu! Pažvelk į tuos kurie gimė su vandens, ugnies, su vėjo ir žemės dvasiomis. Jie bus stipresni ir protingesni už milžinus! Jie valdys pasaulį!" Gran Kain šaukė su didžiuliu pasididžiavimu visam pasauliui ir įdėjo savo kuriniams jo paties atspindį. Tačiau rezultatas buvo siaubingas. Jo kūriniai buvo labai silpni, kvaili, apgaulūs ir bailūs. Visi dievai bjaurėjosi Gran Kain kūriniais. Nugalėtas gėdos Gran Kai apleido savo kūrinius ir pasislėpė kuriam laikui. šie padarai dabar vadinami žmonėmis.

Elfų rasė buvo protinga, todėl žinojo kaip naudoti magija. Tačiau milžinai buvo protingesni. Taigi milžinai leido jiems tarnauti politikoje ir su magija susijusiuose dalykuose.| Orkų rasė buvo stipri. Jie buvo kupini nežmoniškos jėgos ir turėjo stiprią valią. Tačiau jie nebuvo tokie stiprūs kaip milžinai. Milžinai leido jiems tarnauti karo reikaluose.

Dwarfų rasė buvo labai įgudusi. Jie buvo geri inžinieriai, patyrę mechanikai ir puikūs amatininkai. Milžinai leido jiems tarnauti bankininkystėje ir pramonėje. Sparnuotoji Arteias rasė mėgo laisvę ir buvo apdovanoti nemirtingumu, bei smalsumu. Milžinai norėjo pagauti ir pavergti laisvai skraidančius gyvius, bet kai Arteias buvo uždarytas į narvą, jis greitai prarado savo galias ir mirė. Milžinam nieko nebeliko, kaip tik leisti jiems skraidyti laisviems. Arteias aplankydavo milžinų miestą ir pranešdavo jiems žinias iš viso pasaulio. žmonės nieko gerai nemokėjo, todėl jie tapo milžinų vergais. Jie darė visą juodą darbą. žmogaus gyvenimas buvo ne geresnis už gyvūnų.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nuostabu! Nuostabu! 100% [4 Balsų]
Labai gerai Labai gerai 0% [Nėra balsų]
Gerai Gerai 0% [Nėra balsų]
Patenkinamai Patenkinamai 0% [Nėra balsų]
Blogai Blogai 0% [Nėra balsų]

Domenų registravimas

Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo