Better World atidaro Interlude PTS serverį
Parašyta deleted Balandžio 22 2008 19:35:23
Po ilgų diskusijų ir daug kritikos, Better World C5 serveris pradėjo skintis kelią į Lietuviškų serverių aukštumas. Pirmas jų žingsnis - Interlude įdiegimas. Skaityti daugiau...
Išplėstos naujienos
Po ilgų diskusijų ir daug kritikos, Better World C5 serveris pradėjo skintis kelią į Lietuviškų serverių aukštumas. Pirmas jų žingsnis - Interlude įdiegimas. Ta proga paklausinėjome pagrindinio Better World developerio - Siaubas.

Menager:
Dėl kokių priežasčių nusprendėte keisti serverio kroniką į interlude?

Siaubas:
Del serverio kronikos keitimo buvo iskeltos dideles diskusijos. Rinktis teko arba T0 ( Interlude) arba T1 ( Kamael ). Kadangi Kamael funkcionalaus OFF serverio tokio kaip ir nera, o man programuoti viska vienam butu gan sunku, mes nutareme nupirkti padoru Interlude serverio packeta ir tiesiog istaisyti kiek imanoma daugiau, bet prie viso sito mes dar supratome, kad zaidejams yra atsibodes "sausas" globalas, todel i serveri idesime papildymu "Custom".

Menager: Ar buvo iškilę kokių nors sunkumų taisant serverio klaidas?

Siaubas:
Taisant serveri neiskylo kokiu nors sunkumu ir buvo pasiektas geriausias rezultas kolkas esantis Lietuvos Interlude OFF servuose. Turbut sunkumu reiktu pavadinti laiko trukuma.

Menager:
Jūsų serveris pastaruoju metu yra labai kritikuojamas. Ką manote apie tai?

Siaubas:
Taip man atejus i serveri kritikos buvo daug, bet stengiuosi, kad ji dingtu, kad visiems butu gera zaisti ir praleisti savo laisvas minutes geroje aplinkoje. Stengiuosi uzkasti sena BW su visuom jo juodybem ir salia pastatyti nauja svaru ir tai igyvendinti man padeda paciu zaideju pasitikejimas ir parama. Aciu jiems uz tai.

Menager: Kokių naujų papildymų galime tikėtis ateityje?

Siaubas:
Tai bus ivairiausi armorai, weaponai, petai ( Galimas daiktas atsiradimas transformacijos scroll, ar net Gracia monstru), bet kaip minejau tai bus ideta ir as kaip pagrindinis developeris BW nenoriu jums zadeti to, kas gal but mums neiseis. Nenoriu kartoti senu DEV klaidas.


Labai ačiū Siaubui už atsakymus. Norėdami prisidėti prie serverio testavimų bei laimėti S grade ginklą, eikite šiuo adresu.

Pagrindinis BW puslapis