Lineage apžvalga
Parašyta Umbalas Kovo 10 2008 23:10:02


Lineage 2: The Chaotic Chronicle ir The Chaotic Throne yra fantazijos MMORPG žaidimas ir padarinys Lineage pirmojo. Lineage 2 turi maždaug 17 milionų prenumeratorių iš viso pasaulio ir dar auga.

Apžvalga
Žaidėjai susikuria savą žaidėją ir už jį žaidžia virtualiame pasauly, žaidimo žanras MMORPG. Viskas prasideda Adenos pasauly Žmonės (Human), Elfai (Elf ), Tamsieji Elfai (Dark Elf) ir Kameal pradeda nuo Adenos karalystės, o Nykštukai (Dwarfai) ir Orkai (Orc) pradeda Elmoro karalystėje (Žemėlapio šiaurinėje dalyje). Žaidėjai gali pasirinkti Kovotojus (Fighter) ar Magus (Mages), išeitis yra Nykštukams (Dwarfams) ir Kameal rasėms jie gali pasirinkti tik Kovotojų klases. Jų pasirinktys leis rinktis naujas profesijas. Kekvieną rasė yra panaši kitai tai todėl gali rinktis kitas dvi rases.

Žaidėjai gali užsiimti gausybę dalykų žaidime(pardavinėti/pirkti/perpardavinėti daigtus, pardavinėti buff'us(auras(magiškus pastiprinimus)) kitiems, keltis levelį, pulti pilis ir pan...). Jie žaidžia vieni ar su kompanija ir kovoja su pabaisomis, vygdo užduotis ir vygdo klasių užduotis (Quest) naujiems įgudžiams (Skilams) ar daiktams. Žaidėjas prieš žaidėją (PVP) tai yra didžiausia žaidimo dalis. Žaidime gali būti žimus ir įtakingas. Lineage II naujovės apgultis ir apgulties laukimas kaip tikrovėje. Norint kad PVP (Žaidėjas prieš žaidėją) būtų ribojamas, už betikslį žudymą gaunama karmos ir jai jos nenusiemes miršti gali pamest savo daigtus. Jei žaidėjas muša kitą žaidėją, o kitas žaidėjas muša atgal tai karma neduodama.

Lineage II naudoja trečio asmens varikliuką 3D grafika. Žaidimas naudoja Unreal 2.0 varikliuką padarytą pagal "Epic Games".

Visų žaidimo dalių ir papildimų aprašymai