Field of whispers ir Field of silence - Gracia atnaujinti
Parašyta Umbalas Sausio 27 2010 21:52:52


Pritrenkiantis Field of Whispers ir Field of Silence kraštovaizdis buvo saugomas ir mylimas visų Adenos žmonių. Bet bėgant laikui, netgi Innadril Pleasure Boat, kuris dirbo deficitu, retai kada imdavo turistus nemokamai ekskursijai. Faktas, kad vis mažiau žmonių apsilankydavo šioje teritorijoje.
Orginalios Field of Silence ir Field of Whispers rūšys, Crokians ir Lienriks, išmirė, ir vietoj jų klajoti pelkėse pradėjo Mucrokians. Dr. Helvetica, buvęs Dr. Chaos varžovas, nori išžudyti Mucrokian'us ir nukenksminti pelkes, kad galėtų pastatyti milžinišką tyrimų įrenginį. Pagerintą technologiją, kurią sukūrė Dr.Chaos, Dr.Helvetica sukurė Golemus kovos reikmėms, kad galėtų išnaikinti Mucrokian'us, bet jų deka iš pelkių išniro seniai buvusios toksinės atliekos. Po tokio įvykio, dalis Mucrokian'ų susilpnėjo iki jų giminaičių Crokian'ų ir tapo Poisoned Mucrokians.
Didelė Dr.Helvetica oponentė Elven Chief Ideologist Athenia tiki, kad šie laukai buvo Evos dovana ir ją turime saugoti. Ji bando sustabdyti nuodų plitimą ir išvalyti pelkes, bet iškvietus magiškas butybes ir pasinaudojus Evos jegomis, jai nepavyksta atstatyti senosios tvarkos, ir Mucrokianai užaugo dar stipresni ir mutavo. Kad nebūtų taip blogai, Athenia iškvietė dvasias, kurios kelia didelį pavojų keliautojams.Questų struktūra, monstrai ir NPC, pakeisti, kurie dabar primena Varka/Ketra Alliance questus Goddardo teritorijoje. Ypač 82 lvl questas "Winds of Change" iš Gatekeeper Flauen Heine'je, kur tu turi pasirinkti vieną iš dviejų stovyklų. Tai yra sunkus pasirinkimas, kaip Varka/Ketra questuose.
Trumpai tariant, Field of Silence teritorijoje, į šiaurę (pažymėta raudonai), jūs rasite pagrinde Mucrokians ir Golems, o Field of Whispers, į pietus (pažymėta žaliai), gyvena Mucrokins ir Spirits. Jei esate healeris, naudojantis Inquisitor Stance, jums veiksmingiau būtų pasirinkt Field of Silence stovyklą ir eiti žemyn į Field of Whispers, medžioti Mucrokians ir Spirits.Questai pagrinde reikalauja žudyti Mucrokians, o atlgiui gaunate Dynasty juvelyrikos ir Sigil receptus. Del pasikeitusių Mucrokianų jūs gausite daugiau quest itemų, bet tuos 4xHP monstrus užmušti nelengva. Atlygiai identiški abiejoms pusėms, skirtingas tik medžiojimo stilius.

Ką Golems iš Field of Silence ir Spirits iš Field of Whispers turi bendro, tai judėjimo greitis. Be Poisoned Mucrokians, monstrai iš abiejų pusių juda letai, o tai padaro puikias salygas Nuker klasėms, naudojant šauk-ir-bėk techniką.
Problema kad monstrai turi didelį M.Def, kas reiškia, kad Nuker klasės negalės jų nužudyti iš poros šūvių. Prireiks maždaug 6-7 šūvių, o netgi su Magic Critical smūgiu prireiks maždaug 4 šūvių.

Parametrai:


[Strengthened Demolition Golem]
Magic Creature
2xHP
Pasipriešinimas Bow/Crossbow ginklams
Critical Jega
Critical Šansas


[Strengthened Assault Golem]
Magic Creature
2xHP
Pasipriešinimas Bow/Crossbow ginklams
Critical Jega
Critical Šansas


[Magic Camp Floating Spirit]
Demon
2xHP
Light Armor Tipas
Critical Jega
Critical Šansas


[Magic Camp Guardian Spirit]
Spirit
2xHP
Critical Jega
Critical Šansas


[Poisoned Mucrokian]
Humanoid
Labai Silpnas P.Atk.
Truputį Silpnas P.Def.
Truputį Silpnas M.Def.
Heavy Armor Tipas
Pasipriešinimas Bow/Crossbow ginklams


[Mucrokian Ascetic]
Humanoid
2xHP
Stiprus P.Def.
Pasipriešinimas Bow/Crossbow ginklams
Critical Jega
Critical Šansas


[Mucrokian Savior]
Humanoid
2xHP
Stiprus P.Def.
Pasipriešinimas Bow/Crossbow ginklams
Critical Jega
Critical Šansas


[Mucrokian Fanatic]
Humanoid
2xHP
Stiprus P.Def.
Pasipriešinimas Bow/Crossbow ginklams
Critical Jega
Critical Šansas


[Mucrokian Preacher]
Humanoid
2xHP
Stiprus P.Def.
Pasipriešinimas Bow/Crossbow ginklams
Critical Jega
Critical Šansas


[Changed Mucrokian]
Humanoid
4xHP
Truputį Stprus P.Def.
Pasipriešinimas Bow/Crossbow ginklams
Critical Jega
Critical Šansas

Visiška tiesa, kad 4-7 šūviai per monstrą rys daug MP. Bet nera reikalo jaudintis. Monstrai meta herbus, kur jūs galite huntinti negalvodami dėl MP. Nors monstrą nužudyti iš dviejų šūvių neįmanoma, su šiek tiek praktikos jūs susirinksite didelį kiekį mp ir quest itemus. Be to, žaidimas teiks daugiau malonumo - ne vien tik nuobodus grindinimas. Paveikslėlyje apačioje matote Storm Screamer, kuris katik nuemė puse Guardian Spirit HP. Dabar būtų pats laikas jai nubėgti toliau, kad monstras jos neužpultų.Kai keliausite pro laukus, pastebėsite keistus objektus - sąvartynus ir valymo įrenginius.Sąvartynai saugomi Golemų, o valymo įrenginiai - dvasių (Spirits). Kai jūs būsite pasirinkę stovyklą queste "Winds of Change", jūs turėsite atnešti įsipareigojimo įrodymą. Kad gauti įrodymus, turėsi pulti tuos sąvartynus ir valymo įrenginius. Paveikslėlyje apačioje, jūs matote veikėją mušantį valymo įrenginius ir gaunantį quest itemus, questui "Success and Failure in Business" Dr. Helveticai.Bet prieš atakuojant valymo įrenginius, apžiūrėkite ar netoliese nera dvasių. Jie turi didelį range'ą, todėl gali užsipulti grupėmis (Mucrokian'ai į tai nesivelia). Kas gal nutikti matote šiame paveikslėlyje.Be Poisoned Mucrokians, kurie yra agresyvūs, Mucrokians yra visi pasyvūs ir nebendraujantys tarpusavyje, kas labai palengvina medžioklę. Žinoma, Mucrian Saviors ir Fanatics naudoja Stun, kai Mucrian Preachers ir Ascetics atakuoja su poision. Neleiskite jam ilgai būti - naudokite Greater Antidote, nes jo žala labai didelė. Arba galite atsivesti healerį - Cardinal arba Shillien Saint su Purify arba Cardinal ir Eva's Saint su Vitalize gali lengvai išgyditi poison.

Purify

Vitalize

Po įvykių praeityje, Field of Whispers ir Field of Silence pradejo mesti "Ancient" Herbus, kurie laikosi vieną minutę ir turi pritrenkiančius efektus.

Ancient Herb - Immortality - Tapsite nemirtingas

Ancient Herb - Humanism - Jūsų judėjimo greitis pasieks 250 (kaip yra paveikslėlyje, apačioje)

Ancient Herb - Termination - Casting Speed bus maximum

Ancient Herb - Slayer - užmušite monstrus iš vieno šūvio
Panaudojus Herb of Slayer, galėsite monstrus mušti tik didesnius 6 lvl nei jūsų lvl. Taigi, jokio powerleveling.Exp
Paveikslėlyje apačioje, veikėjas globale muša Mucrokian Ascetis su 3 žmonių party, ir papildomai 300% vitality bonus. 44,449 exp bus lygus 14,833 exp su vitality 0. Paprastai, nukeris medžiotų vienas, nebent su healeriu, todėl exp bus tikrai didesnis.Išvertė: Blacked
Priklauso: Lineager.lt