Navigacija
Lineage kilmė
  » Lineage2 apžvalga
  » Lineage2 legenda
   Serverio kūrimas
   D.U.K

Katalogas
   Profesijos
  » Questai
   Gidai (Patarimai)
  » Kita (Biblioteka)

Serveriai
   Didž. Serveriai
  » Serverių istorijos
  » Serverių topai

Lineager.lt
   Jūsų reklama
   Reklamų mainai
   Kontaktai

Kita
   SSx craft skaičiuoklis
  » Puslapio taisyklės
   Clan Crests
   Žemėlapiai
  » Komiksai
  » Video
Reklama
Lineage 2 naujienos
Žaidimų naujienos
farming simulator 2019 mods
Farming Simulator 2019 Mods
CnC Mods
ETS2 Mods
Game Save
LS 19 Mods
Grand Theft Auto 6 Mod
ATS Mods free
PF 2018 mods
Farming Mods
Spintires Mods
FS 2017 Mods
Žaidimų naujienos
Paskutiniai straipsniai
Field of whispers ir...
Primeval isle, bei k...
Forge of the Gods, b...
Den of evil, bei jų ...
Mithril Mines, bei j...
Gracia epilogue soul...
Territorial wars gau...
Kaip gauti atributų ...
Clan crests, ally cr...
Ginklų ir armorų atr...

- Visi straipsniai
Failai
Nauji Failai
Web by N0Stress
Php-fusion V7 theme
Mixas(viskas viename)
Web page by Lupanu
Tatoos Interlude
Wargods Database Editor
L2J Buff Creator
GM Watcher
Database Cleaner
NPC Editor

Top 10 FailŲ
L2jFree - 2741 revision [2639]
Php-fusion V7 theme [2491]
NPC Editor [2491]
Lineage2 Web 100% flash [2482]
L2J Buff Creator [2473]
Mixas(viskas viename) [2300]
Interlude skills fix [2217]
Tatoos Interlude [2114]
No nobless quest [2106]
Wargods Database Editor [2056]
DUK: Lineage2
Kas yra Lineage2?

Lineage 2: The Chaotic Chronicle ir The Chaotic Throne yra fantazijos MMORPG žaidimas ir padarinys Lineage pirmojo. Lineage 2 turi maždaug 17 milionų prenumeratorių iš viso pasaulio ir dar auga.

Apžvalga
Žaidėjai susikuria savą žaidėją ir už jį žaidžia virtualiame pasauly, žaidimo žanras MMORPG. Viskas prasideda Adenos pasauly Žmonės (Human), Elfai (Elf ), Tamsieji Elfai (Dark Elf) ir Kameal pradeda nuo Adenos karalystės, o Nykštukai (Dwarfai) ir Orkai (Orc) pradeda Elmoro karalystėje (Žemėlapio šiaurinėje dalyje). Žaidėjai gali pasirinkti Kovotojus (Fighter) ar Magus (Mages), išeitis yra Nykštukams (Dwarfams) ir Kameal rasėms jie gali pasirinkti tik Kovotojų klases. Jų pasirinktys leis rinktis naujas profesijas. Kekvieną rasė yra panaši kitai tai todėl gali rinktis kitas dvi rases.

Žaidėjai gali užsiimti gausybę dalykų žaidime(pardavinėti/pirkti/perpardavinėti daigtus, pardavinėti buff'us(auras(magiškus pastiprinimus)) kitiems, keltis levelį, pulti pilis ir pan...). Jie žaidžia vieni ar su kompanija ir kovoja su pabaisomis, vygdo užduotis ir vygdo klasių užduotis (Quest) naujiems įgudžiams (Skilams) ar daiktams. Žaidėjas prieš žaidėją (PVP) tai yra didžiausia žaidimo dalis. Žaidime gali būti žimus ir įtakingas. Lineage II naujovės apgultis ir apgulties laukimas kaip tikrovėje. Norint kad PVP (Žaidėjas prieš žaidėją) būtų ribojamas, už betikslį žudymą gaunama karmos ir jai jos nenusiemes miršti gali pamest savo daigtus. Jei žaidėjas muša kitą žaidėją, o kitas žaidėjas muša atgal tai karma neduodama.

Lineage II naudoja trečio asmens varikliuką 3D grafika. Žaidimas naudoja Unreal 2.0 varikliuką padarytą pagal "Epic Games".

Visų žaidimo dalių ir papildimų aprašymaiKaip?Kur? pradeti zaisti ?
Visų pirmą, norint pradėti žaisti, mes turime išsirinkti serverį. Serverių tipai: Globaliniai - tai mokami serveriai, kuriuos prižiūri patys šio žaidimo kūrėjai, populiariausias šio tipo serveris yra Šiaurės Amerikos globalas: Http://Lineage2.Com. Globaluose žaidžia daugiausia žmonių iš viso pasaulio Globale geriausiai subalansuotas žaidimas atnešantis maksimalius lineage2 potyrius. Tačiau globalas yra mokamas, 15 dolerių į mėnesį. Kito tipo serveriai yra privatūs - tai serveriai, kuriuos valdo firmos ar privatūs asmenys, tačiau tai nėra žaidimo kūrėjų prižiūrimas serveris. Tokio tipo serverių yra begalo daug. Tarkime, jog pasirinkome Lietuvišką privatų serverį BFD (Battle for Dawn). Jų internetinis puslapis: Http://bfdr.eu. Atsisiunčiame jų system arba patchą išarchyvuojame į Lineage2 katalogą. Užsiregistruojame naują vartotoją jų registracijos sistemoje(puslapyje). Visą tai atlikę, einame į Lineage2/system/l2.exe pasileidus žaidimui įvedame duomenis kuriuos įrašėme registruodamiesi.

Apibendrinant: Norint pradėti žaisti Lineage2, išsirenkame serverį, atsiunčiame reikiamą Lineage2 dalį, atsisiunčiame serverio patchą, užsiregistruojame vartotoją serverio puslapyje.
Smagaus žaidimo.

Kokių reikalavimų reikia L2?

Minimalūs reikalavimai:
Intel Pentium 4 1.5GHz, 512Mb ramų, NVIDIA GeForce 4 TI vaizdo korta, 10GB vietos, 56K/s interneto.

Rekomenduojami parametrai
Intel Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB ramų, NVIDIA GeForceFX 5700 vaizdo korta, 12GB ar daugiau vietos, interneto prisijungimas kuo daugiau tuo geriau :)


Kaip žaisti daugiau nei trijuose serveriuose, nekeitaliojant system katalogų?

Jeigu norite žaisti daugiau nei viename serveryje ir nenorite kaskart perrašinėti system'o, viską galite padaryti paprastai. Lineage 2 kataloge pasidarykite katalogus: system, system 2, system 3 ir t.t. Į kiekvieną atskirą system'ą įsirašykite skirtingą patch'ą. Poto iš kiekvieno system katalogo,pasidarykite shortcut'ą į desktop'ą. Kiekvieną shortcut'ą pervadinkite į tam tikrą serverio pavadinimą.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo